Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Természetes hajszín világosítá...

Természetes hajszín világosításra módszerek?

Figyelt kérdés
Fekete csokoládé árnyalatú palette tone tartós hajszínezővel(341) festettem be a hajam, de teljesen fekete lett azóta megmostam 3szor úgy hogy 10percig rajta hagytam a sampont és 10percig áztattam a vízben a hajam.. enyhe változást tapasztaltam, de még így is fekete, ha nem erős fényben lámpa alatt nézem.. olvasgattam, hogy mivel lehetne világosítani, hogy esetleg valami sötétbarnás árnyalatot érjek el.. de nem tudom kamilla tea jó lenne-e ilyenre vagy esetleg ecet.. citromlé.
2010. szept. 19. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt tudom, hogy a kamillatea a szőke hajat szőkíti, kiemeli a színét, a barna hajnak meg a dióhéjas víz vagy valami ilyesmi. De ezeket úgy tudom, hogy a természetes hajszín élénkítésére használják.

Az ecettől meg a citromlétől fényes lesz, a sör is jó a hajra, talán az is fényesít.

De hogy festett hajjal mit kellene tenni...???


24/L

2010. szept. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Végül is utána olvasgattam nem természetes, de állítólag kíméletesebb módszereknek, mint pl. L'oreal effasor.. csak hát szerintem ez is biztos roncsolja sőt abban sem vagyok biztos, hogy felénk lehet kapni fodrászüzletben.. és amúgy se akarok drasztikus változást rajta, hogy nekem az eredeti hajszín kell, elég lenne valami enyhe de hatásos dolog ami barnássá teszi és nem feketévé.
2010. szept. 19. 19:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmit, nekem is ilyen volt, pár hajmosás után fakulni fog, meg a nap is szívja még.
2010. szept. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!