Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lábszag ellen mit tegyek?

Lábszag ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eddig sosem volt vele gondom, nem is vagyok izzadós típus. Zárt cipőben sem. Viszont amikor nyitott szandált hordok, pár óra alatt bebüdösödik a lábam. Annyira nem is izzad, csak a szaga rossz.

A cipővel vagy velem van a baj?


2022. jún. 17. 11:45
 1/4 Kólauborkával ***** válasza:
49%

Pont szabdálban? Érdekes. Zoknit nem hordasz? 1-2 zokniban nekem is ótvaros szaga lesz a lábamnak, kb pár óra után.

Amennyiben egyik sem, akkor a következö a tippen: valaki felpróbálta a kérdéses lábbelit, gombája volt és most téged is megfertözött, az nem mindig viszket.

Elsönek egy pár óra ecetes vízü lábáztatást ajánlok.

2022. jún. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak már kifejezetten erre a célra sprayk, nem kell háztartási trükkökkel bohóckodni, tökéletesen működnek.
2022. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem Avonos láb sprayem van, levendulás :)

Nem büdös a lábam, de a cipőket be szoktam vele fújkálni meg nagyritkán a lábamat is.

2022. jún. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a müllerben szoktam venni saját márkás spray-t, reggel befújom a lábam/cipőm és teljesen jó. Nem izzad, nem büdös.
2022. jún. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!