Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arc epilálásra vagy a női arc...

Arc epilálásra vagy a női arc pihéi eltávolítására mi a legjobb eszköz? Arc epilátor esetleg szőrtelenitő krém?

Figyelt kérdés

Nem szőr,amugy is szőke típus vagyok,szempillám,szemöldököm is szőke,de az egész testem szőke pihés.

A nyakam az arcom a fülem alatti rész,puha szőke pihés.

Nagyon zavaró,utálom,sminkelni sem tudok tőle szépen,

Eddig sokszor leborotváltam,évek óta ( egy negyed dekát sem erősödött,ugyanolyan szőke és puha) tehát gyantázni abszolút nem tudom mert nem ragad meg.

Viszont kipattogok a borotvátol eléggé,és szeretnék valami más megoldást.

Valaki van hasonló helyzetben?



#szőr #arc #pihe #Peach fuzz
2022. jún. 17. 19:28
 1/4 A kérdező kommentje:
2022. jún. 17. 19:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Borotvalást teljesen szárazon csináltad? Én olajos hidratálót kenek fel alá úgy sokkal jobb a bőrömnek, mint szárazon.
2022. jún. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Több féleképp is csináltam,de összességében arra jutottam hogy szerintem nem az a legjobb módszer az én bőrömnek.

De lehet megpróbálom valami c vitaminos olajos szérummal esetleg :)

2022. jún. 17. 23:24
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Én úgy csinálom,mint a férfiak. Rendesen bekenem borotvazselével és megborotválkozok.Szerencsére nekem nem pattog ki,viszont amikor legyantáztam,attól nagyon kipattogott,igaz másnapra az is elmúlt.
2022. jún. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!