Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lézeres szőreltávolítás...

Lézeres szőreltávolítás otthon? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Mivel mostmár mindenhol (pl. Mediamarktban is) lehet olyan eszközöket kapni amivel otthon el lehet a szőrt távolítani, gondoltam hogy befektetek egybe. Van már valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

(Eddig epilláltam, de már nagyon unalmas hetente csinálni és még mindig ugyanúgy fáj mint a legelején)



2020. ápr. 28. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Próbáld ki előbb szalonban, mert nem minden bőr és szőrtípusnál működik. És elég drágák. Egy kezelés sorozat olcsóbb.
2020. ápr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az van, körülbelül 5-6 hónapja vettem meg. Az első 1-2 kezelés után igazából alig vettem észre bármit is, aztán a 3.-nál kis foltokban elkezdett nem nőni a szőr, ezek a területek azóta csak nőnek, ahol nő is a szőr ott sokkal lassabban, illetve kicsit mintha puhább lenne, vékonyabb szálú.
2020. ápr. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyen van, unokahúgom ajánlotta, neki 8 kezelés (2 hetente) után hónalj és intim rész teljesen szőrtelen lett. Remélem nekem is beválik.


Anyajegyre vigyázz, arra nem szabad villantani.

2020. máj. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a választ nem rég vettem meg én is az enyémet remélem hasznos lesz.

Az első válaszolónak csak annyit, hogy kedves tőled hogy szólsz az árak miatt, de Németországban lakom és itt olcsóbban megúszom egy saját géppel mintsem szalonba jarással.

Mégegyszer mindenkinek nagyon köszi!

2020. máj. 3. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!