Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a ronda lábaimmal?

Mit kezdjek a ronda lábaimmal?

Figyelt kérdés
Akármit csinálok, állandóan tele vagyok szőrbenövéssel. Se az epilálást, se a gyantázást nem bírja a bőröm, utána még egy hétig is tiszta vörös a lábam és pár nap után újra borostás, lézerre meg nincs pénzem. Tök mindegy mit használok, szőrbenövésgátló folyadék, borotvahab, borotvagél, bőrradír, testápoló, arcszesz, körömvirág stb. Kb. már mindent próbáltam amit tanácsoltak vagy akár itt is olvastam de mindig ugyanolyan pöttyös utána, van hogy fáj is...

2022. jún. 19. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Ipl vagy lézer és kémiai hamlasztás. Persze nem egyszerre és most hanem ősztől.
2022. jún. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Elektromos testborotva. Igaz, nem lesz tükörsima, de semmi irritációt nem okoz. (Nekem)
2022. jún. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%

menj el egy bőrgyógyászhoz és kérdezd meg mi lehet az oka, hogy kezeld a bőrödet

b tervnek pedig menj el egy kozmetikushoz gyantára aki csinál bőrdiagnosztikát is

2022. jún. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!