Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Loreal palette instant color-r...

Loreal palette instant color-ról vélemény?

Figyelt kérdés

Nyáron ki szeretném próbálni a barna színt,és ezért gondoltam hogy ez jó lenne.

Vékonyszálú,kb derékig érő sőtétszőke(néhol egy egy szőkébb tincs) hajam van,még sose volt be színezve,se festve,ez a természetes színe.Ha sötétbarnára,vagy középbarnára szeretném színezni,teljesen ki fog jönni?Lehet hülye kérdés,de ha sima vízzel érintkezik a hajam,vagy bemegyek egy strand medencéjébe,akkor is enged a színe?És ilyenkor ugyanúgy bármilyen terméket lehet használni a hajra?Rá van írva hogy ammónia mentes,de ettől még roncsolja bármennyire is a hajkoronámat?

Előre köszönöm a válaszokat!



2022. jún. 20. 02:22
 1/1 anonim válasza:
Kedves kérdező a válaszom továbbra is, hogy ha rendesen kimosod nem feltétlenül ereszt a színező a hajadból! Hogy teljesen ki fog e jönni azt én se tudom. Használhatsz rá ugyan olyan hajápolási termékeket igen. Az utolsó kérdésedre a választ nem tudom továbbra is a válaszom menj fodrászhoz😂❤️
2022. jún. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!