Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Instant colour hajfesték nem...

Instant colour hajfesték nem jön ki, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Vettem Palette instant hair colourt afféle kimosható hajszinezőt. Vörös színűt. Festett szőke hajam volt eredetileg. Azt írja 6-8 mosással kijön. Az első mosásokkal nagy része ki is jött, az erősebb vörös rész, viszont már a 10.mosásnál tartok és még mindig nagyon sok van rajta, ráadásul most az az árnyalatban van ami rózsaszínes.. Ahogy mosom a vízben már abszolút nem látszik hogy kopna, fehér marad a víz, semmi vörös nem lesz benne. Mintha normális hajfestékként beszívta volna a hajam, nem tudom mit tegyek... Csak arra voltam kíváncsi hogy áll a vörös, ezt a rózsaszínt viszont hanyagolnám..

#Palette #vörös haj #instant colour #instant hajfesték
2018. máj. 13. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Aszkorbinsav + sampon pakolást próbáld ki
2018. máj. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!