Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti meddig borotváljáto...

Lányok, ti meddig borotváljátok a lábatokat?

Figyelt kérdés

Úgy értem, csak lábszárat szokás legtöbbeknél borotválni vagy combon is szoktátok?

És combon csak elől vagy hátul is? V mindenhol? Bár lehet ez egyedi. Én elöl nem merem, mert úgyis alig látszik, félek hogy aztán ott is erősebbek lesznek kis szálak.


2022. júl. 3. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem emberfüggő.Én bokától combtőig szoktam elől-hátul. De ismerek többet, aki csak a lábszárat.


Amúgy a borotválástól nem lesznek erősebbek a szálak, ez csak népi tévhit. A penge a szőrszál tetejét vágja, ami már halott szövet.A szőrszár a bőröd alól nő kifele a tüszőből. Amit elevenségéből kifolyólag "erősíthetne", ahhoz hozzá sem ér a borotva.

2022. júl. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak térdig. Nem vagyok egy túl szőrös tipus, nem is látszik a combomon a szőr.
2022. júl. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb a combom kozepeig, vagy feljebb. Amilyen kedvem van epp.
2022. júl. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Combomat is gyantázom, de csak a tetejét kell hálisten. De ez us ritka, én elég szőrős típus vagyok, a karomon is fekete szőrszálak nőnek, a combomon is, hasamat is szoktam, úgyhogy muszáj.
2022. júl. 4. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az 1-es írta bokatol combtoig! Sajnos nekem a combom is elől hátul szoros ami igen elszomorít mert a karomon es máshol szinte semmi szőr nincs de a labaim mint egy pasas lába kb ! 😭😭😭
2022. júl. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
Nekem nincs mindenhol szőr a lábamon, a sípcsontomtól befelé eső részen van egy-egy csík, a térdemen illetve bokánál néhány hosszabb szál, azt borotválom, a combomat egyáltalán nem szoktam, azon csak kis átlátszó pihe van.
2022. júl. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lábujjaktól combtőig körben mindenhol kell borotválnom annak köszönhetően, hogy valamikor belepiszkált a családfámba egy jeti.
2022. júl. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Régen bokától picivel térd fölé. Olyanok a rovidgatyaim meg a combomon pihésebb.

Azota ugynez csak epilalassa. Labszarat gyakran, combot csak pl strandra vagy paromnak

2022. júl. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!