Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, akik borotvával...

Lányok, akik borotvával borotváljátok a lábatokat, nem zavar benneteket, amikor kezd nőni a szőr (nekem már szinte 1 nap után) és nagyon szúr? Engem nagyon zavar.

Figyelt kérdés

Nagyon rossz,hogy olyankor ennyire érdes a lábam.Nem akartam soha borotválni a lábamat,de nekem, a meleg gyantától is,és az epilátortól is beleszakad.:( és utána még sokkal rosszabb.Viszont így a borotvától meg nagyon rossz érzés,vagy pl. ,ha valaki véletlenül hozzáér a lábamhoz...az is.:S Ő mit szólhat?

köszi előre is!

(ja és a szőrtelenítő krémet is és a hideg gyantát is próbáltam már,de azok sem váltak be...:S)


2012. jún. 12. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem nem igazán zavar. Igaz nekem nincs túl sok szőröm, nem annyira erős, és elég 5 naponta borotválni (van hogy hetente) mert lassan is nő. Mondjuk néha epilálni is szoktam, gondolom az is közrejátszik, hogy ilyen. De sokszor nem szedi ki rendesen, csak eltépi a szálakat, amit meg kiszed néha benő, így mindig váltogatom, mivel szőrtelenítek.
2012. jún. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudsz mást csinálni, bele kell törődnöd, de nyugi a barátodat úgy sem az fogja érdekelni :)
2012. jún. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Tényleg nem zavarja ez a pasikat??:)
2012. jún. 12. 15:43
 4/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok, ha szeret akkor sztem tök mind1 neki


ráadásul az enyém még pöttyös is, nem tudok mit csinálni...


1x az első fürdésünk közben az akkori barátom ennyit mondott: nő a szőröd :D

(mintha magamtól nem tudtam volna...)

2012. jún. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem aztán tényleg nagyon erős a szőröm,már pár órával borotválás után szúrós és látszik,hogy pöttyös.Beletörődtem,nem tudok mit csinálni,a barátom elfogadja,nem zavarja.
2012. jún. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a gyanta mindent megold :D :D
2012. jún. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de hát ezt mondtam,hogy azzal is csak bele szakítom..
2012. jún. 12. 21:42
 8/8 anonim ***** válasza:

16:22 vagyok!

Nekem sem vált be a gyanta,pedig kozmetikus csinálta.Ahhoz,hogy jól kitépje az erős szőrömet meg kellett hagynom 1 cm.re,ami ilyen fekete sűrű szőrnél,hát nem épp előnyös.Nagyon csúnya lett utána a bőröm és mire kezdett elmúlni,már bújtak is ki a szőrszálak.

Én inkább borotválom,és bevállalom,hogy borostás.

2012. jún. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!