Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 30-as, 40-es nők! Nektek...

30-as, 40-es nők! Nektek milyen haj, illetve arcszőrzetet tartotok leginkább vonzónak egy Veletek egykorú férfin?

Figyelt kérdés
Ha lehet linket is kérnék, köszönöm. Tudom, tudom. Ennyi idősen már annak is örül az ember ha van haja, de ettől most tekintsünk el :D

2022. júl. 4. 16:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs, jav: "Nektek" helyett "Ti". Telefonról írtam és a főnököm itt rohangál 😆
2022. júl. 4. 16:47
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Félhosszú, "rendetlen" (de igényesen rendetlen :)) haj, és sima, vagy nagyon picit borostás arc.

37/N

2022. júl. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát erre annyi választ kaphatnál, ahány nő létezik :)

Amúgy minden pasinak más áll jól.

Személy szerint nekem a nagyon rövid és a kopaszra nyírt nem tetszenek, mert rosszfiús hatást keltenek. Inkább legyen egy kicsit hosszabb. A tényleg hosszú nagyon kevés pasinak áll jól, és ha nem ápolják, csak lóg zsíros tincsekben, az meg kimondottan gáz.

Arcszőrzet ugyanez, van akinek a teljesen borotvált arc áll jól, van akinél a borosta vagy a kis körszakáll is. Ha nem megy át Kossuth Lajosba és az álla kihagyásával sálat növeszt, vagy egyéb nemzeti nagyjainkat (akikre amúgy büszkék vagyunk) követve egy egész prémet az arcára, akkor valszeg rendben van.

2022. júl. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 🙂
2022. júl. 4. 17:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Mint a #2-es, de "rendetlen" full szakállal.


42/N

2022. júl. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jason statam style.

Nem a frizuratol lesz vonzo vki,hanem a kigyurt alkat,rendszeres sport es helyes /ferfiasan sarmos arctol.

2022. júl. 8. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 a kérdés nőkhöz szólt, plusz legalább tanuld már meg leírni a pasi nevét helyesen.
2022. júl. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!