Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A húgommal (12) egykorú...

A húgommal (12) egykorú lányok mindig piszkálják, mert nem hord haspólókat, túl rövid szoknyát, ilyesmiket... Miért lett manapság ez a normális?

Figyelt kérdés
Általában teljesen normálisan öltözködik, pl farmer, póló vagy ilyesmik sportcipővel és máris megy a kiközösítés, mi baja a mai világnak? Egy 12 éves lány miért akarna tini r.-nek kinézni?

2020. szept. 3. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, az én tesóm is 13,és ő is teljesen normálisan öltözködik, nem szekálják. Szerintem ha már választani kell, pont hogy az ilyen tudjukminek kinézőket kéne szekálni... Szokta mesélni hogy a nála kisebbek is kis picsagatyában, miniszoknyában, kb melltartó méretű felsőben illegnek billegnek:0
2020. szept. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sok nőnél korán kezdődik a khúrvulás.

Amúgy meg itt ha körülnézel akkor olvashatod hogy ha egy férfi nem hord térdig érő vádligatyát és télen mer védekezni a hideg ellen harisnyával, akkor sokan piszkálni kezdik az igazi férfiak közül.

Ők vajon miért csinálják..?

2020. szept. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor én négy éve ennyi idős voltam, akkor is ez volt a sz.rabb suliban. Én szerencsére jó helyre jártam, ott senkit nem piszkáltak az öltözködése miatt, persze ott nem volt annyi r.banc
2020. szept. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Én sem értem, miért kell azért bántani valakit, mert képes normálisan, a környezetéhez és az életkorának megfelelően felöltözni.

De ha piros kalapot húzna a fejére minden nap, akkora sem lenne joguk diszkriminálni emiatt. Mert az iskolába még mindig tanulni jár az ember.

Manapság gyakran elcsodálkozom azon a jelenségen, hogy rengeteg 12-14 éves KISTINI konkrétan úgy jár iskolába, mint egy luxus pr*sti. Mű lófarok, műszempilla, mű karom, egy kilónyi highlighter.... ezek közül minden rajtuk van. A szüleik helyében már régen megtéptem volna őket, de az a legszörnyűbb, hogy ezeknek a fruskáknak szinte kizárólag olyan példaképeik vannak, akik a félmeztelen Insta fotóikon és az infantilis felszíneskedéseiken kívül nem igazán tesznek le semmit az asztalra.

De az a probléma, hogy van az a bizonyos önjelölt divatmajom réteg, aki mindenkit leszólt, aki nem úgy öltözködött és viselkedett, mint ők.

Általában ez azokkal a gyerekekkel fordul elő, akiket beszippant az aktuális média szenny, beszéljünk bármilyen platformról, a Disney csatorna gagyi szappanoperáiról, a jelenleg futtatott sztárocskák videóklipjeiről, amelyben egy szál semmiben vonaglanak - ezáltal teljesen eltorzul a jellemük, felszínesek lesznek, és igen korán behódolnak a kaméleonként változó hazug divatiparnak és a testkultusznak.

Nekem is voltak ilyen iskola-/osztálytársaim, csak akkor még teljesen más volt az ideál. Akkor minden menő csaj platinaszőke Britney utánzat volt csőtopban és csípőgatyában, most Ariana Grande és a Jenner libák gagyi “klónjai” hódítanak.

Ebben a korban azt kell mondjam, már bőven érdeklődnek a gyerekek a “komolyabb” témák iránt, hiszen még rengeteg dolgot nem tudnak erről a világról, és sajnos két véglet van. Azok a szülők, akik még ekkor is 6 évesnek kezelik őket, nem világosítják fel őket semmiről, - vagy azok, akik ekkora már régen rájuk zúdítottak MINDENT.

Tíz évvel ezelőtt nekem is volt olyan osztálytársam, aki 12 évesen fennen hangoztatta, hogy már nem szűz. 🤦‍♀️🤯 ...Teszem hozzá, az anyja prostituált volt egyébként, és el is vették tőle, a nagyszüleinek adták.

A lényeg, hogy ezek a lányok akkor is mindenkit lekezeltek, - legyen az illető rocker, vagy bármilyen más zenei irányzat kedvelő, gyerekesebb, vagy kicsit “nagyisabb” megjelenésű a koránál, vagy éppen “átlagoska”, aki egészséges módon keresi a helyét a világban vagy nem akar felszíneskedni.

2020. szept. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ilyenekből lesz 2ft-ot nem èrőkoktèl kurvák.szerencse a hugom normálisan öltozik minitopp helyett neki tökeletes egy rovid ujju,meg a hagyományos rovidnadrág ami rendesen takar.Na meg en is 10èvvel ezelőtt normalisan oltozkodtem ahogy egy kislányhoz illő.ha pedig szoknyát vettem fel legalabb terdemigert...ez a világ egyre roszzabb
2020. szept. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!