Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik borotvat?(nőknek szóló...

Melyik borotvat?(nőknek szóló kérdés)

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Borotva választás előtt állok, mert le szeretném cserélni az ilyen eldobható borotvakat egy normális minosegure amin csak a penget kell cserélni !


Melyik az amelyik ár értek arányban jó lehet ?


Illetve meg egy kérdés , tényleg jobbak a férfi borotvak?

Tobbektol olvastam itt az oldalon is pl hogy férfi borotvat használ mert jobb tapasztalata van vele mint a nőknek gyartottakkal!


Köszönöm a válaszokat !



2022. júl. 5. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem jobb a férfi. Én még nem találkoztam soha életemben olyan műszaki cikkel, táplálékkiegészítővel vagy edzéstervvel, amiben a női ne attól lett volna női, hogy gyenge, ócska. Rég rossz, ha valamiről ki van emelve, hogy női.



Egyébként nekem a Philips OneBlade jött be, azzal garantáltan nem vágod meg magad. Pengét érdemes rendelni (nem csak ebbe, mindegyikbe) külföldről vagy Alzáról, mert az szokott mocsokdrága lenni. Drogériában nem éri meg venni, a legnagyobb lehúzás, kb minden termék sokkal drágább, de a pengék főleg.

2022. júl. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia.


Koszonom a valaszod, rendben utana nézek.

2022. júl. 5. 15:29
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Ha vékonyabb a bőröd, akkor ffi borotva lehet túl erős kesz. Gilette Venus 5 pengés az én javaslatom.
2022. júl. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a wilkinson sword hydro jott be. Dmben sokszor van pengére akcio, sokpenges, krmeezocsik.

Erdemes lehet a kremmania.hu-n nezeldondod. Tobbszaz komment van a borotvaknal is

2022. júl. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is 3 és 4 válaszoló, rendben utána nézek a kremmanian is mielőtt döntök
2022. júl. 5. 19:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem (meg a páromnak is) a sima uniszex egyszerű acél biztonsági borotva vált be. Jó használni, örökké (vagy még tovább) használható marad.

Sokkal jobban szeretem mint a "fancy" borotvákat amiket előtte használtam.

2022. júl. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szőrtelenítés ellenes vagyok
2022. aug. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!