Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül és mennyire...

Mennyibe kerül és mennyire hatásos az "örökre szóló" hajegyenesítés?

Figyelt kérdés

tudom nem szól örökre hanem csak egy kis időre..

de hatékony valamennyire, megéri az árát?


2011. máj. 4. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Én még nem próbáltam, de egy fodrászat oldalán sokan nézegetem, és ott a kommentek közt eddig csak jó véleményeket olvastam róla. Tartós, mivel a legtöbb ember haja nem a tövétől göndörödik (ismétlem, legtöbb, tehát vannak kivételek :) ), és mivel ez a hajegyenesítés folyamatosan nő lefelé, mint a festék, ezért az alja egyenes marad, a töveknél meg ha nem göndörödik eleve onnan, akkor ott is. Szóval sokaknak bejött. :)
2011. máj. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyanítom, olyan mint a dauer, csak biztosan drágább. De a szer és a technológia vsz. megegyezik.

Pár éve daueroltattam, a szer legyengítette a hajam, pedig erős, vastag szálú, hosszában kettéhasadtak a hajszálaim. Azt a szert többet tuti nem kenem a hajamra:)

2011. máj. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. és mennyibe kerülhet ha eléggé hosszú az ember haja??

amúgy nekem nagyon vastag szálú a hajam és sok is van, csak úgy megjegyzem :D

én valami olyanról olvastam hogy keratinos hajegyenesítés ami nem csak egyenesít hanem puhábbá teszi a hajat meg ilyesmi..

2011. máj. 4. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!