Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajritkulás visszafordítására...

Hajritkulás visszafordítására van mód?

Figyelt kérdés
Tök sűrű hajam volt régen, de 24 éves koromra elkezdett ritkulni. Régebben folyton gumizva hordtam meg lehet nem is jól mostam, genetikai részről nem kéne még elérnie, de kb mikor pár centis hajam volt mert lenyírtam akkor látszott a fejbőröm folyton egy ideig, amíg nőtt. Főleg a fejem tetején elöl van kirotkulva. Most hogy hosszabb oldalrafésülés segít valamit, de amúgy ha szétszedem két oldalra nagy az üres rész a hajam közt, legalábbis nem ilyennek kellene lenni. Félő, hogy ez még fogyni is fog. Kopasz nem akarok lenni mert szeretem a hosszabb hajat. Ötlet vagy tipp?
2022. júl. 6. 03:20
 1/1 anonim ***** válasza:
A fejbőr vérkeringésének serkentésével lehet a hajnövekedésre hatni, ezért kaphatók pl. Koffein samponok amik ezt célozzák meg. Saját tapasztalatom nincs vele.
2022. júl. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!