Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dermaroller hajnövekedés...

Dermaroller hajnövekedés megállításához/visszafordításához? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Régóta keresgélek módszereket, hogyan lehetne megállítani, esetleg kicsikét vissza is fordítani a kezdődleges hajhullásom (21F). Nemrég találtam rá a dermarollerre (microneedles), sok pozitívumot olvastam róla (természetesen negatívumot is, helyesen kell sterilizálni, pigmentálódhat, stb). Homlok tetején, a halántéknál használnám, 1,5mm-eset tanácsolnak a legtöbben.

Van valakinek konrkét tapasztalata a használatával ilyen téren?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. jan. 18. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
teljesen haszontalan készülék
2020. jan. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nehasználd!!

Nagyon csúnyàn elfertőzödhet.

Egy szabályozást is kitalàlhatnànak erre, hogy csak úgy ne vehessen minden jött ment. Kizárólag szakemberek kezébe engednem a dermarollert.

A hajhagymáidon nem fog segíteni, paraszt vakítás!

2020. jan. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A bőrre esetleg hatással lehet, - kollagén termelődés fokozása - de a hajhagymákra nem.
2020. jan. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nőként írok, de szerintem ne használd a dermarollert, hülyeség! Az én pasim is erősen kopaszodik, rávettem, hogy vállalja fel, és nyírja le tövig. Az sokkal jobban bejön nekem, mint mondjuk a mikiegér frizura :)

Férfiaknak nem áll rosszul kopaszság, sőt kifejezetten szexi tud lenni! :)

Van egy évfolyamtársam, 22 évesen teljesen kopasz lett. Szerintem ez az erőteljes tesztoszteron-termelés miatt van, aminek örülnöd kellene. :)

Elhiszem, hogy nem könnyű, de fogadd el, hogy előbb-utóbb elveszted a hajad! Ne csinálj belőle hiúsági kérdést, biztosan ezután is ugyanúgy fogod vonzani a nőket!

2020. jan. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem hiúság kérdése, mindig is szerettem volna szép hosszú dús hajat, minimum az államig érőt. Nőket nem szeretném vonzani csak a pasikat :D


Mivel a dermaroller stimulálja a vérkeringést, vérellátást, a vér pedig állítólag heyi szinten blokkolja a DHT-t, elképzelhetőnek találtam, hogy valóban múködhet. De mivel senkitől sem hallottam még tapasztalatot a használatával ilyen célú felhasználására, nem fogom kipróbálni, ilyen komoly dologgal nem fogok csak úgy poénból próbálkozni.

Köszönöm a hozzászólásokat! (esetleg ha valaki rábukkanna a kérdésre akinek van tapasztalata, nyugodtan írja le, gyakran járok ide:) )

2020. jan. 19. 13:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Cseppet se aggódj amiatt, hogy a kopaszság miatt kevésbé lennél vonzó. Én pl. kifejezetten a teljesen kopasz pasikat imádom. 22/F
2020. jan. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!