Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 22 éves srác vagyok, és...

ConStant kérdése:

22 éves srác vagyok, és elkezdett hullani a hajam, és picit kopaszodom is kétoldalt és a fejtetőmön. Mi lehetne olcsó és hatásos megoldás ennek megállítására ÉS visszafordítására?

Figyelt kérdés
Fodrász ismerősöm a RICINUS OLAJAT ajánlotta, de úgy olvastam (itt is), hogy az inkább növeszti és fényesebbé teszi a hajat, nem dúsítja és pláne nem fordítja vissza a folyamatot. Örülnék a pénztárcabarát megoldásoknak, de ha nincs olyan akkor hallgatom a többi opciót. Köszönöm előre is!

2013. szept. 25. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

Operáltasd magad nővé, az megoldja a problémádat!


Viccet félretéve: oldalt és a fejtetőn... ez tipikusan az a fajta kopaszodás, amit a magas tesztoszteronszint okoz. Magyarán az, hogy igencsak férfias férfi vagy. ;)

Nem tudod megállítani, csak úgy, ha a kukacod bánja...

2013. szept. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tipikus férfias kopaszodás. Ettől nem vagy igen csak férfias férfi. Ne hallgass az elsőre. Ettől teljesen átlagos férfi vagy. A legtöbb férfinek a húszas évei elején elkezd ritkulni a haja és megnőni a homloka.

Hajátültetéssel lehet pótolni a kikopaszodott részt de az nem olcsó és nem lesz dúsabb a hajad csak máshogy fog eloszlani a fejbőrödön.

Egy ideig a hajhagymák még újraaktiválhatók, de hamar elhalnak miután kihullott a haj. Egy gyógyszertári kencefice sem garancia rá hogy vissza fog nőni a hajad. Én a fekete argán olajat javaslom

2013. szept. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
fekete argán olaj az mire jó?
2013. szept. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy pontosan mit csinál a fekete argán olaj, csak azt hogy sok fekete nő ajánlja a youtubeon akinek a kémiai egyenesítéstől kihullott foltokban a haja.
2013. szept. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Magyarán ilyen esetben semmire?


Ha kémiai hajkiegyenesítés miatt letörik és kihullik, attól még a hajhagyma megmarad. Van miből újranőnie.

Ilyen kopaszodásnál viszont a hajhagyma ELHAL.

2013. szept. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Revita sampon és a minoxidil a leghatékonyabb megoldás. A sampon drága de a minoxidilből van olcsó viszont ez életed végéig használnod kell.
2013. szept. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A minox mellékhatásairól is mesélj neki
2013. okt. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs túl sok mellékhatása. Csak bőrvörösödés, szőrösödés az arcon.
2013. okt. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!