Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az ecet tényleg fehériti a...

Az ecet tényleg fehériti a bőrt és a hajat?

Figyelt kérdés
Haj nemkell mert az alapból szőke de a bőrömet szeretném kifakitani mivel lesültem és a természetesen szőke hajamhoz és kék szememhez nagyon hülyén áll:( Ha ecetel mosom akkor kifehéredik és ugy is marad ha nem ér a nap?
2010. szept. 21. 07:16
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Te magadtól vagy ekkora hülye? Hagyd, majd valamennyit fakulsz a télen. Bőrödre meg vigyázz, mert a bőrt könnyű tökretenni. Sajnos ezt az emberek nem veszik észre és olyan csúnya bőrű emberek mászkálnak (agyonsült, dohányástól fakult, erőtlen stb).
2010. szept. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és májfoltos....:P
2010. szept. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kérdésemre válaszoljatok! és hülye a jó krva anyád!
2010. szept. 21. 14:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia hát bőre légyszíves nem ajánlom hogy kibrobáld. Viszont a szőke hajat világositsa de lehet roszul tudom és a citrommal keverem.
2010. szept. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na ez értelmes válasz.Köszi!
2010. szept. 21. 17:54
 6/8 anonim ***** válasza:
a citromlé és a kövirózsa fehéríti a bőrt. De a legjobb a világosabb alapozó, és télre úgyis kifakulsz.
2010. szept. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia 3 .válaszoló voltam na utána néztem neked a citrom szőke hajat világositsa viszont az ecetes öblitést zsiros hajuak számára javasolják szép ragyogó lesz tőle a haj és tökéletesen tisztit.
2010. szept. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az ecet se a hajat se a bőrt nem fehéríti.Hajra csak azért teszik hogy fényesebb legyen.viszont a citrom fehériti
2010. szept. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!