Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pedikűrösök, lábápolók!Ez...

Pedikűrösök, lábápolók!Ez mennyire jellemző a vendégekre?

Figyelt kérdés

Biciklivel járok dolgozni és elég sokan tesznek még így mások is, sok nő is.

A jó idő miatt a legtöbb papucsban teker.

A lényeg, hogy ahogy lehajtott fejjel tekerek, azt látom, hogy a 60-70% nagyon szépen lakkozott körmökkel rendelkezik, de a sarkuk nagyon gáz, ápolatlan.


Ilyen van, hogy valaki kér egy francia lakkot, de a sarkát meg leszarja vagy hogy van ez?


Esküszöm felidegesít már:DDD


2022. júl. 8. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A pedikűrösöm mesélte hogy az emberek 80 százaléka elmegy géllakkra de a pedikűrt nem fizeti ki hozzá.
2022. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Nem vagyok pedikűrös, csak utcai, strandi tapasztalat....

Sokan azért lakkozzák a körmüket színesre, hogy ne látszódjon az, hogy full gombás. :( Sárga, megvastagodott, elfertőződött.


Lehet, hogy nem reprezentatív felmérés, de láttam ilyeneket.


Mondjuk azt tényleg nem értem, hogy fürdés után kb. kettő perc sarokreszelés és bekrémezés miért nem fér bele az idejükbe....

2022. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Mi az, hogy géllakk és pedikűrt nem fizet?

Tehát kifestik a körmét, de a talpát nem rakatja rendbe?

2022. júl. 8. 17:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan nem kérnek lábápolást a gellakkhoz. Sőt, sokan kézápolóval géllakkoztatják a lábukat, amit eleve nem is lehetne. Kézápoló nem nyúlhat lábhoz egy lakkozás erejéig sem, mióta szétválasztották a kéz és lábápoló szakmát.
2022. júl. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!