Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet valami "nem nőies",...

Hogy lehet valami "nem nőies", ami minden nőre jellemző?

Figyelt kérdés
A természetes szőrzetről van szó. Minden nő szőrös alapjáraton, a szexi szőke cicababától a 120 kilós konyhásnéniig. Valaki jobban, valaki kevésbé, de mindenki szőrös, aki már átesett a pubertáson. Akkor mégis hogy lehet nőietlennek bélyegezve ez a tulajdonság? A szőr <-> csupaszság elsősorban felnőtt és gyerek közötti, nem pedig férfi és nő közötti különbség.

2020. szept. 25. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez a divat, más magyarázat nincsen rá. Ezen már én is elméláztam, hogy mi lenne, ha valamiért hirtelen nem tudnának a nők szőrteleníteni. Ezek szerint akkor a férfiak undorodnának tőlük?

Nyilván nem lehet annyira taszító egy természetes jelenség, csak kimosták már az emberek agyát.

2020. szept. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert ellenkezik a XXI. századi női ideáll képpel.

Ma már elfogadott az is, hogy a lányok bikiniben járkáljanak, régebben a prostik is lenézték volna ezeket a hölgyeket.

Ma már nem számít szépnek és nőiesnek egy nagyon duci lány, régebben az volt a női ideáll.

Ma a kissebb pénisz "férfiatlan" és hátránynak számít, régebben meg pont ez volt az erény, mert az a hiedelem volt hogy ez ilyen úri vonás, bárbár embernek tartották akinek nagyobb volt.

A világ változik, az ideál képek változnak, így lehet hogy valami már nőietlen, ami alapból egy általános emberi vonás.

2020. szept. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
Mert szerinted szexi egy szép nő, olyan szőrös lábakkal mint egy férfi? Amúgy egy bizonyos szint fölött már férfiaknál is visszataszító.
2020. szept. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Divat, amely annak túltolásából fakadt, hogy a nő normál esetben sokkal kevesebb helyen szőrös, mint a férfi. Bár kifejezetten szőrpárti vagyok, talán még mindig jobban értem mögötte a rációt, mint amögött, hogy a hosszú haj mitől nőies.
2020. szept. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#4

Ebben is van valami.

Vagy ugyan ez fordítva, hogy miért néznek legtöbb esetben furcsán egy hosszú hajú fiúra, főleg még gyerek korban és miért néznek ugyan ebben a korban furán egy rövidebb hajú lányra??

Vannak azért bőven furcsaságok a mai társadalomban.

2020. szept. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5 Ezek az előírások régebben még sokkal merevebbek voltak. Csak az a baj, hogy a felesleges előírások idegesítően nagy hányada valahogy mindig újratermelődik.
2020. szept. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Mert szerinted szexi egy szép nő, olyan szőrös lábakkal mint egy férfi?"


De épp ez az, hogy nem szőrös, mint egy férfi, hanem szőrös, mint egy felnőtt. A szőr nem a férfiak jellemzője. Én ki vagyok vizsgálva, semmi hormonbajom, de természetesen sötétebb, erősebb és több szőröm van, mint mondjuk Kimi Raikkonen-nek, ettől ő nem lesz nő, én pedig nem leszek férfi.

2020. szept. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most ilyenek a társadalmi elvárások. A felnőtt ember a szőrös, nem a férfi. Nőként nekem is olyan szőrzetem van, amit sok pasi megírígyelhetne, de nekünk nem szabad meghagyni.
2020. okt. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#1

nem undorodnanak mert ez nem volt es nem mindenhol divat.

Semmi értelme.



En azon mélázom hogy miert van mindig valami hülye divat oké hogy a modellek filmek miatt de règen is volt hülyebbnel hulyebb divat de még a kis törzseknel is de minek? Hogy megismerjèk hogy kozuluk valo?

az osszes divat total felesleges mégis van

Plusz a haboruban is megeroszakoltak bárkit


Szivas hogy ez a divat

De legalabb most pasiknak a szakáll is divat

2021. márc. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!