Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kezelhető a lábamon a...

Hogyan kezelhető a lábamon a bőrirritáció?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, kis zsírpárna van a hasamon , csípőmön és a combomon, lehet ez is közrejátszik. Mióta szőrtelenítek (borotva) zavarnak az utána megjelenő piros pöttyök. Kezeltem utána krémmel és egy ideig halványul is de ha pl strandon vagyok víz megint kihoz valami irritációt és miután kijöttem a vízből sápadt fehérr a bőröm es piros pöttyös. Eléggé szégyenlem, mert nagyon látszik. Epilálni próbáltam de nagyon fáj, utána ugyanez. Meg igazából az a fő probléma, hogy akármit csinálok ha izzadni kezd a lábam vagy vízbe megyek újra kijön ez a kiütésszerű bőr. Mit javasoltok?

2022. júl. 9. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen menj el vele bőrgyógyászhoz, ő tud megfelelően jó véleményt, szert adni rá.
2022. júl. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!