Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek igazam van ezzel...

Szerintetek igazam van ezzel a gondolatmenettel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tehát, mikor nagy divat lett a hajegyesítő, mindenki vasalgatta a haját, akkor még nem nagyon foglalkozott senki a roncsoló hatásával. Manapság (a hajegyenesítő után pár évvel) ugyanekkora divattá nőtte ki magát a póthaj. Vagyis, mindenki évekig roncsolta a haját, és mikor már senkinek nem nőtt, hanem töredezett a vasalótól, elterjedt a póthaj, hajhosszabbítás. Szerintetek ezt direkt így találták ki, vagy csak így lakúlt?:D
2010. szept. 21. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem logikátlan a dolog, de szerintem úgy kell annak, aki ezekkel él :P:D
2010. szept. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért, szerintem abban nincs semmi ha valaki vasalja a haját. A póthaj viszont már szerintem is sok. Pláne ha lerí hogy nem igazi.
2010. szept. 21. 14:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Azokra gondoltam, akik tönkreteszik a hajukat, annyit vasalják :)
2010. szept. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem kitalálták, hanem pont az egyik a másikból következik.
2010. szept. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ok-okozati összefüggés van a kettő között. De az biztos hogy mind a kettőből nagyot kaszáltak valakik.:D
2010. szept. 21. 15:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen az biztos, hogy ebből sokat kaszáltál,de hogy direkt eltervezték előre azt nem tudom.

A vasalt hajjal nincs bajom, bár most már eléggé tucat. A póthajnak meg kicsit ribancos hatása van. Persze most nem arról beszélek amikor valakinek tényleg szüksége van rá. Ellett rontva a haja stb, hanem arról amikor társul hozzá a műköröm és az agyon szolizott bőr..

2010. szept. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is eszembe jutott már ugyanez. XD Szerintem csak így alakult. Lehet, hogy amiatt, mert akinek nagyon szétroncsolta a haját a hajvasaló, le kellett vágatnia, és mi kell az embernek? Ami nincs, hosszú haj. Akkor meg jöttek a hosszabbítások.
2010. szept. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg direkt így tervezték, végül is válság van, az emberek ennek hatására sok mindent kitalálnak, nem törődve más emberek egészségével.
2010. szept. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!