Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha tiniként van problémám...

Ha tiniként van problémám pattanással, mitesszerel stb akkor menjek bőrgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Igazából hormonok miatt történik de már 3 éve van. Nem annyira rossz a bőröm de elég sok pattanás van. Hiába használok cleansert mindennap nem változik semmi.

Kozmetikus is azt mondta hogy nem kell vele semmit csinalni mert termeszetes.



2022. júl. 14. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
14%

15 évesen nagyon pattanásos voltam, aztán kinőttem...

nem hiszem hogy olyan sok mindent tudnál vele csinálni


27/F

2022. júl. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak megfelelő szereket kell használni.

Bár a pocsék bőrtípus örökre megmarad, de pl a mitesszerek legnagyobb százalékától úgy 33 éves koromra sikerült megszabadulnom a megfelő hámlasztóval (vagyis inkább kordában tartani)

2022. júl. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mindenképp menj el bőrgyógyászhoz szerintem, nekem is ő írt fel rájuk egy patikában kapható “szert”.
2022. júl. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sima pattanasokra nem kell venykoteles gyogyszer/krem, mert tobbet art, mint hasznal.

Ha valakinek cisztas akneja van, az tok mas dolog, akkor persze, kell a gyogyszer/krem.


Amugy meg de, segit a kozmetikus, csak jot kene talalni+ kene egy tuti borapolasi rutin is.

2022. júl. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!