Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinál a bőrgyógyász egy...

Mit csinál a bőrgyógyász egy begyulladt, betokosodott, kinyomhatatlan pattanással?

Figyelt kérdés
Kb. 3 éve van egy nem túl nagy, betokosodott pattanás a vállamon, de egyszeűen megszúrva sem lehetett kinyomni. Most begyulladt, egy 200 Ft nagyságú vörös göb lett az egész, iszonyat fáj, bejelentkeztem bőrgyógyászhoz, de csak a jövő héten fogad. Szerintetek felvágja? Volt már vki ilyennel dokinál?
2010. máj. 11. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
unokatesómnak volt.. asszem neki leszedték.. de nem emlékszem pontosan, de az biztos,hogy kapott valami fertőtlenítő és valami más kék színű krémet..
2010. máj. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem az arcom meg a nyakam érintkezésénél vannak ilyenek.Infraszaunázni szoktam kék fénnyel és tök jól eltűnnek.
2010. máj. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni de nekem több ilyenem is volt és a sebészeten vágták fel elég nagy vágással. Hiába szúrná meg, a kis lyukon a tok nem tud kijönni...Lehet, h többször is vissza kell majd menned, h kiürítsék a gennyet és tisztítsák a sebet.
2010. máj. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Falusi praktika:

1.

1 éjszakára 10 %-os ecetbe mártott vattával leragasztani, addig cserélni (éjszakára), amíg az összes gennyet ki nem üríti. Marad nyoma, egy kis lyuk, ahol távozik a cucc, de mégsem vágás.

2.

Natúr (lehetőleg bio) káposztalevéllel leragasztani, addig cserélni és rajta hagyni (ez folyamatosan), amíg a levél már nem szárad el, ugyanolyan egészséges marad, mint amikor felraktad.


Ez a két lehetőség minden gyulladást kiszed, bárhol van. Ki lehet próbálni, egy esélyt megér. Én a 2.-at szoktam, egyszerűbb.

2010. máj. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A válasz írója 91%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 2010-05-12 07:07

köszi a választ :D

2011. aug. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!