Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használtok a hajvégekre ?...

Mit használtok a hajvégekre ? töredezés ellen ?

Figyelt kérdés
valami jo bevált termék ?
2022. júl. 17. 16:07
 1/3 Metionin ***** válasza:
100%
Aussie 3 féle olajos hajvégápoló. A márka többi terméke szerintem túlárazott és a legtöbb xart sem ér, na de ez, éve óta veszem.
2022. júl. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amit az első mondott, plusz én még az elseve dream long maszkját is tudom ajánlani. Nem feltétlen hajvégekre ugye, hanem hajmosás előtt 20 perces maszkként.
2022. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az Aussie hajókat én is használom és tényleg jó, de még tudok ajánlani a Garnier Fructistol a szérumot, meg a hajkremet.

De még pár dologra oda kell figyelned hogy ne törjön a hajd vége. Pl alvaskor fond be a hajad, meg ha kifesulod akkor mindig a végétől kezdd felfele haladva, de vízesen soha ne fesuld ki a hajad, kivéve ha göndör. Plusz a sampont csak a fejborodre használd, és a fejborod alapján válassz sampont. (Pl ha gyorsan zsirosodik a hajad, akkor zsíros hajra való sampont válassz.)

Mindig használj balzsamot, és maszkot. Ezekből száraz hajra valót válassz.

2022. júl. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!