Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most mit tegyek? Nagyon feltünő.!

Most mit tegyek? Nagyon feltünő.!

Figyelt kérdés
már kb 2éve festem / festetem szőkére a hajam. eddig semmi gond nem volt. azonban tegnap befestettem és kékes szinű lett:S aztmondták h a hamvasitósampon kihozza belőle. igaz ez? nem lesz még kékebb? mit tegyek?
2010. szept. 21. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:

semmiféleépp ne használj rá hamvasítósampont,mert még kékebb lesz.nem nagyon tudsz vele imit kezdeni,kösd össze és őgy annyira nem feltűnő és tegyél rá egykis hintőponrt (zudom hülyén hangzik,de egy kicsit elveszi a kék színét)

mindennap mosst hajat,ki fog kopni hamar,utána pedig szép hamvasszőke lesz.nekem 2nap alatt kikopott:)

2010. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!