Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, fodrászok, Mindig is...

Lányok, fodrászok, Mindig is szőke voltam most viszont inkább barnára váltanék. Szerintetek milyen árnyalat illene legjobban hozzám?

Figyelt kérdés

A szemem sárgásbarna, a bőröm is barna, de csak épp annyira hogy legyen egy kis színem.:) Várom a válaszokat. Előre is köszönöm Nektek! (aki tud kérem linkeljen képet!:) )

ÓÓ és még annyi hogy a világosszőkét befogja elsőre a barna, vagy több alkalommal kell befestenie a fodrásznak hogy tökéletes legyen?


2010. szept. 22. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem a sötétbarna is jól állhat..

[link]

vagy az ilyesmi:

[link]

szemöldököd nemtudom milyen színű de szerintem olyan színű haj állna a legjobban

2010. szept. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szemöldököm szőke, mert az eredeti színe is az. Úgyhogy azt is festetni kell majd. Köszönöm a válaszodat és a 2 linket!:) Az első nagyon tetszik, nem tudod az pontosan milyen szín?:)
2010. szept. 22. 17:35
 3/6 anonim ***** válasza:
huu..na az jo kérdés :/ énis csak beirtam googleba h sötétbarna..:D szoval vmi sötétbarna xd
2010. szept. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja és amugy énis voltam szőke pár hónapig..most ilyesmi színe van a hajamnak mint a linken.és nekem fodrászom elsőre befestette ilyen színűre..de bnőmnek meg először egy középbarnára festette és csak később sötétbarnára..nemtudom miért.
2010. szept. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Majd én is egyeztetek a fodrászommal, de nagy váltás lesz mert még sosem volt más színű a hajam mint szőke:P Köszönöm a válaszodat!:)
2010. szept. 22. 17:56
 6/6 anonim ***** válasza:
biztos nagyon jól fog állni:D szivesen(:
2010. szept. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!