Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak szerintem marketingfogás...

Csak szerintem marketingfogás a "professzionális" termékek ajnározása?

Figyelt kérdés

próbáltam már sok drogériás és sok professzionális hajfestéket, sampont, hajápoló szert, és legtöbbször csak az áruk különbözött..

Úgy vettem észre, hogy ezeket a bizonyos professzionális termékeket azok istenítik, akik ezzel dolgoznak-->ebből van pénzük.

Szerintem a Garnier és a Balea is van olyan jó mint az Alfaparf vagy a Vella.

(összetevőkben sem láttam semmi ördögtől valót)

Nektek milyen tapasztalataitok vannak?



2022. aug. 5. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Ugyanez. Viszont abban, hogy egy termékkel mennyire vagy elégedett nagyon sokat számít az is, hogy mennyiért vetted azt, vagy milyen doboz kinézete, milyen a reklámja, vagy épp mennyire szimpatikus aki ajánlotta. Ha drágán vetted jobban szeretnél bízni benne, szebbnek látod a színét, tartósabbnak, jobbnak az illatát, puhábbnak érzed a bőröd, stb...

Nem csak az összetevők miatt lehet valami professzionális, egy termékhez hozzá tartoznak a hozzá társított érzések és benyomások is. Marketingesek, szövegírók, zenészek, filmesek munkáját is megfizeted, nem csak a vegyészekét.

2022. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sem tapasztaltam eddig, hogy annyival jobbak lennének. Meg szerintem nagy csodák nincsenek. Egy sampon akkor jó, ha jól tisztít, de nem szárítja halálra a fejbőrt. A mindenféle pakolások meg balzsamok pedig max puhábbá, fényesebbé tudják tenni a hajat, de ami már töredezett és tönkrement, azon nem fog segíteni semmi. Ennyit egy sajátmárkás is tud.

Mondjuk nekem viszonylag porblémamentes hajam van, nem száraz, nem zsíros, hullámos. Lehet, hogy akinek valami speciális ápolásra van szüksége, annak jobban bejön egy professzionális termék.

2022. aug. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem toredezesre hajlamos vekonyszálú festett hajam van.

Soha nem a reklám hanem az ár és összetevők alapján vásároltam.

És azt kell mondjam, hogy a középkategóriás drogériás termékek amik tényleg beváltak

2022. aug. 8. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!