Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy sötétebb barnán szőkíteni...

Egy sötétebb barnán szőkíteni kéne?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Alapjáraton szőke hajam van én hülye meg gondoltam befestem magamnak barnára. Jó sötét lett belőle először olyan is volt mintha fekete lenne ez volt 1hete azóta olyan gyorsan kikopott hogy csak na. De nem teljesen nyilván hanem egy sötétes világos barnás árnyalatra felül!! Tehát ha elválasztom alulról a hajamat akkor ott megvan a sötétbarna mivel ott nem éri a nap. Mondanom sem kell undorítóan néz ki. A kérdésem az lenne hogy szőkíteni kéne a hajamon hogy egy világosabb barnára tudja festeni a fodrász? Bocsi nem értek ezekhez lehet hogy fullra egyértelmű a válasz.
2022. aug. 5. 18:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell,barnából simán csinál neked világos barnát,ha jól értettem a kérdést.
2022. aug. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!