Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet-e a neten olcsón ruhanem...

Lehet-e a neten olcsón ruhaneműt vásárolni? Vett már valaki így? Megbízható a dolog? Sajnos kevés pénzből élünk és nem telik drága ruhákra amik az üzletekben vannak.

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
www.teszvesz.hu-n vannak elég jó ruhák és minden más.Bár ezeket más emberek hirdetik,legtöbbje használt,de vannak újak is(amin még a cimke is rajta van),de ált.jó állapotú darabok.Méret,ruhatípus,stb alapján ki lehet választani,és akkor kidobja a találatokat.Én még nem rendeltem,de ott az oldalon a hírdetőket lehet véleményezni,és a vásárlók pozitív vélemyényeket írnak(AZ oldal amúgy is felügyeli ezt)
2009. szept. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
neten vásároltnál egyszerübb és olcsobb ha bemész egy turkálóba,legalább látod is amit veszel
2009. szept. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hát mondhatni elég jól élünk (le is kopogom), meg imádok vásárolni meg a ruhákat stb, csak már elegem lett hogy ami itthon Levi's farmer 22ezer az külföldön 13ezer stb, szal már szinte csak eBay.com-ról vásárolok.
2009. szept. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A teszveszt én is nagyon szeretem.Baromi jó cuccokat szoktam venni én is.
2009. szept. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik barátnőm a vaterán szokott venni. Nagyon jók. Minőségileg is. Jó van amikor belenyúl a rosszba, de mondjuk 10 vásárlásból 9 jó.
2009. szept. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2009. szept. 28. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!