Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi pedikűröshöz elmennétek?

Férfi pedikűröshöz elmennétek?

Figyelt kérdés

2022. aug. 11. 20:38
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
19 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Max ha ismerem és jó véleménnyel vagyok róla vagy olyan ajánlotta, akinek bízom az ítéletében. Ha csak ismeretlen pedikűrösök közül válogaték, biztosan nőt választanék.
2022. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én elmennek, ha találnék.

Egyszer egy férfi épített nekem műkörmöt és egy hónapig popec volt.

2022. aug. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És, ha az illető gyógypedikűrt csinál?
2022. aug. 11. 21:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem teljesen értem. Egy férfi miért ne lehetne jó pedikűrös?
2022. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Apum is pedikűrös volt egy darabig másod állásban.

Mondjuk neki a főállása ápoló, és ezt mindenki tudta róla, úgyhogy nem azt gondolták hogy egy perverz, hanem eleve egészségügyi szakemberként gondoltak rá.


Arra specializálódott, hogy házhoz ment pedikűrözni, főleg idős, nehezen utazó emberekhez. (Vidéki kis falukban.) A nénik összeültek valakinél egy délután és ott dumcsiztak és közben le lettek pedikűrözve. Nagyon sok fájdalomtól szabadultak meg. Az idős férfiak is szerették igénybe venni, egy lábápolás hetekre akár több hónapra enyhítette a folyamatos fájdalmat amiben éltek.

2022. aug. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha valaki pedikűrös, arról ki gondolja, hogy perverz?
2022. aug. 12. 12:40
 7/7 anonim válasza:
Csak azért, mert férfi, én nem zárkóznék el tőle. Inkább mások (akiknek adok a véleményére) rossz véleménye miatt nem mennék el. Vagy nem mennék vissza, ha nem vagyok vele megelégedve. De mindez egy női pedikűrösre is igaz.
2022. aug. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!