Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az ilyen dauer tenyleg nagyon...

Az ilyen dauer tenyleg nagyon roncsolja a hajat?

Figyelt kérdés

Tehát ilyen hajat szeretne a 14 éves hugom


[link]


Alapbol is ilyesmi gondor lent a haja de nem fentről, neném szerint fullra ki fog hulni a haja meg roncsolja meg stb, anyum szerint meg most egyszer ki probálná nem lenne gond. Amúgy seggig érő haja van.


2022. aug. 13. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Amit küldtél az egy póthaj reklámja, a dauer ilyen sose lesz :D és még akkor is sokat kell foglalkozni vele...nem cska megmosod és ilyen...


Sajnso roncsolja a hajat hisz kémiailag szétszedik hozzá a védőrétegét...igazából a hajat minden nagoyn roncsolja, a dobozos hajfesték, és a meleg hajszárító, vagy a pamutpárnahuzat....minden...


Szerencsére kinő újra...cska lehet lesz a dologban 1-2 év leszakadt végű csóréság utána...mondjuk egy olaplexel valamennyire menhető, de úgy már jó drága dauer lenne ez....nem ajánlom, inkább vegyen olyna póthajat mint amit küldtél :D

2022. aug. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tönkreteszi a hajat. Volt osztálytársamnak dauerelve volt és tincsekben volt leszakadva belőle darabok. Volt, hogy kivasalta, olyan volt, mint a vattacukor. Ilyen szar állapotú hajat azóta sem láttam, brutális. A színét is kicsit kiszívja, rossz tapintású, száraz rusnyaság lesz.
2022. aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem csak a roncsolással van a baj. Hajmosás után fel kell csavarni, hogy göndör legyen. Én vállig érőt daueroltattam, de nem pepecseltem a csavargatással, szóval épp hogy voltak benne hullámok. Amúgy azt mondják, hogy az első dauert néhány hét alatt ki is dobja a haj. Mondjuk az én hajam alapból vastagszálú, erős, de a fodrász is mondta, hogy dauer után nagyon száraz lett, szóval balzsam, balzsam balzsam. Hajmosás után balzsam, a következő hajmosásig pedig fújkálhattam az Elseve arany színűjével. Kipróbálhatja, de szerintem csalódás lesz a vége.
2022. aug. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!