Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dauer után szabad vasalni a...

Dauer után szabad vasalni a hajat? Nem roncsolja szét a hajam?

Figyelt kérdés
KöszöNöm a választ!:)
2013. febr. 23. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
A dauer és a vasálás is nagyon károsítja a hajat, ha mindkettőt csinálod szerintem nem sok hajad marad.
2013. febr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nagynori212 válasza:
szerintem ne vasald ki, annyit nem ér az egész. Biztosan azért daueroltattad, hogy szép göndör legyen, akkor meg miért szeretnéd kivasalni? Majd, ha kicsit lenőtt már és nem olyan csigás, akkor esetleg, ha nagyon szeretnéd. nekem is volt dauerom háromszor, letörte a hajam - jó az enyém elég vékonyszálú és sajnos sokáig hagyta rajta a fodrász - szerintem ne sokkold még a vasalóval is. Majd pár hónap múlva csak. Remélem segítettem picit.
2013. febr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ne vasaljad ki...
2013. febr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!