Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajápolòt ajánlanátok?

Milyen hajápolòt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

10 évig festettem kékes feketére a hajam. Imádtam meg minden de most úgy érzem váltanom kell mert meguntam. Először csak fufrut vágtam de rá jöttem hogy már így sem tetszik a kékes fekete szín. Aztán most a tiktokon rá találtam egy szőke Syoss hajfestékre ami leszedi a feketét. Ki is pròbáltam, nem lett rossz. Ilyen vöröses színt kaptam, nyilván a töve teljesen szőke lett mert én alapbòl világos barna vagyok és már volt egy 2 cm lenövésem. Hát szò se ròla érdekesen nézek ki , de se baj :). Viszont 1 hònap múlva már fodrászra szeretném bízni a szőkítést. Ilyen eper szőke szerű színt szeretnék elérni.

Derékig érő hajam van, nem lett túl száraz de nyilván a szőke festéktől valamennyit száradt a vége. Használok rá kallos hajbalzsamot, meg hajmaszkot. Illetve a Gliss Kur hajkifésülő sprét is évek òta használom. Hajvégápolònak pedig ezt a Kengurus nem tudom hirtelen a nevét azt használom... :)

A kérdésem az lenne hogy esetleg aki járt hasonlò cipőben mit használ a hajára ami jòl ápolja a hajvégeket is? Mostanság már annyi minden van a boltokba,drogériákba hogy nagyon nehéz kiválasztani azt a terméket ami valòban jò.

Hallottam erről az Olaplexről is hogy sokan dícsérik esetleg erről talasztalat valakinek?



2022. aug. 14. 19:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és még esetleg akinek van velemenye a Kêrastase hajvégápolòkròl azt is szívesen fogadom!!! :)
2022. aug. 14. 19:50
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

olaplex csodaszer, a kerastase pedig professzionális márka, az is jó

proteines termékeket ajánlanék mindenképp a hajadnak

2022. aug. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!