Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajápolást ajánlanàtok...

Milyen hajápolást ajánlanàtok egy csóró lánynak?

Figyelt kérdés

A sok évnyi szőkítés megtette a hatását és egészen a tövéig feltört a hajam. Úgy döntöttem tüsire levágatom, viszont onnantól szeretnék odafigyelni rá, ténylegesen ápolni. Leszoktam már a hajfestésről (már 1 ève nem festem de sajnos a lenőtt rész is szanaszét van törve..) szóval rám férne a segitség hogy hogyan ápoljam...

Mielőtt szőkére váltottam volna, (tiniként) extrém mód zsirosodott a hajam, azóta viszont száraz. Szerencsére nem korpásodik (viszont a szőke elött ez is megvolt...). Olyan az egész mint a seprű, most... viszont vastag szálú a hajam. Ja és egyenes. Nem tudom milyen infó jöhet még jól...

Az tényleg fontos, hogy szegény vagyok, drága márkás dolgokra nincs pénzem...


2021. ápr. 29. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben biztos megkérdezném a fodrászomat, aki látja az adott hajat, hogy arra milyen termékeket ajánl. Lehet, hogy tud mondani valamit, amiről mi nem is hallottunk még, mert fodrászkellékesnél lehet kapni, drogériában nem, de neked tök jót tenne. És ott sem drága ám minden :)
2021. ápr. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából azt lenne jó tudni, hogy mennyit engedhetsz meg egy összegben. Én pl egy 7000Ft-os sampont használok, DE: ez literes kiszerelés, heti 2 mosással is 1,5 évig elég. Ezt ha havi szintre lebontod, akkor nem drága kicsit sem. Kérdés, hogy egy összegben mennyit vagy hajlandó kifizetni.
2021. ápr. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Havi max 5000 forintot engedhetek meg magamnak a hajamra...
2021. ápr. 29. 14:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg tüsi leszel, 2-3 hónapig alig kell költened a hajadra, és még időt sem kell sokat eltölts vele. Ha jól áll majd a tüsi, és neked is megtetszik, akár huzamosabb ideig maradhatna. Hogy elkerüld a fodrászt, egy hajnyíróba be kell fektetni, ami egyszeri 7-8 ezer forint lenne, és akkor otthon magadnak gépelhetnéd (valamilyen hosszra állítva).
2021. ápr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Eszel elég vitamint, gyümölcsöt, zöldséget?

Nekem akkor volt a hajam egy katasztrófa, mikor nem ettem se mennyiségben, sem minőségben eleget.

2021. ápr. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem szeretném tüsire hagyni, hosszú hajat szeretnék csak egészségeset! Nem baj ha sok idő, de azzal nem szeretném hosszabbitani a várakozást hogy folyamatosan visszanyírom...

Szerintem eszek rendesen bár kérdés mennyi az a rendes!

2021. ápr. 29. 18:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Olvasgass krémmánián, kísérletezz, mindenkinek más működik a hajára, nekem pl a Love beauty & planet festett hajra való balzsamától puhább a hajam mint kb bármi mástól ami 2-3x annyiba kerül. A fodrászt mondjuk érdemes megkérdezni ajánl-e valamit de ne várj instant csodát, lehet hogy neki x terméktől olyan a haja mint aki épp egy pantenne reklámból lép ki, te meg rákened és nézel mint Travolta a kabátjával hogy puha hajról volt szó.
2021. ápr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!