Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Srácok, mennyire zavarnak az...

Srácok, mennyire zavarnak az anyajegyek, szeplők egy lányon?

Figyelt kérdés

Anyajegy alatt a kis sötétbarna pöttyöket értem, nem arcon hanem test különböző részein (mint kar, láb).


A szeplő se arcon hanem vállon.


Szóval titeket mennyire zavar?


Vagy szerintetek mindenképp le kell szedetni?



2022. aug. 14. 21:37
1 2
 1/12 anonim válasza:
83%
Egyáltalán nem zavar, szerintem szép. Dehogy kell leszedetni!
2022. aug. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem nagyon zavar.
2022. aug. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noren1989 ***** válasza:
52%
Majd leszedeted,ha melanóma alakul ki belőlük.
2022. aug. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
A szeplő az arcon is lehet szép. Ismertem olyan lányt, akinek az orran volt nagyon halványan - mondanom sem kell, imádtam.
2022. aug. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem érdekel. Nem kell leszedetni főleg ha nem emelkednek ki.
2022. aug. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Az anyajegyek olyan természetes dolgok, le is sokkolna, ha egy srác azt mondaná, hogy szedessem le őket... ugyan már. Soha nem jutott még az eszembe, hogy a kis sötétbarna anyajegyek bárkit is zavarnának. Őszintén, akit még az ilyen apróságok is zavarnak, azzal én nem is akarnék együtt lenni, mert annyi más, sokkal nagyobb dolog van, annyi betegség, bőrbetegség, stb, szóval ha valaki már az anyajegyeket sem tolerálja, az nem sok jót sejtet. Le lehet pontozni, de szerintem undorító, ha valaki konkrétan elvárná a másiktól, hogy a kis, ártalmatlan anyajegyeket leszedesse.
2022. aug. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Vagy csak nem mondták de zavarta őket és másnak mondták.
2022. aug. 15. 01:15
 8/12 anonim válasza:
80%

Ha sötét anyagjegyed (egy vagy több) van akkor anyajegy szűrésre azért menj el időként mindenképp. Laikusként nem biztos, hogy meg tudod állapítani, hogy melyiket kell egészségügyi (nem szépészeti) okból eltávolítani.


Tetszés szempontból pedig azt tudom mondani, hogy ilyen apró hibák akár hozzá is tehetned a vonzerődhöz.

Amennyiben egyébként igényes, jó illatú stb. lány/nő vagy, akkor az apró hibák emberibbé tesznek. A túlzott tökéletesség is taszító lehet.


Amennyiben kicsit szégyenlős vagy szemérmes is vagy a kisebb hibáid miatt az is lehet pozitív. Egyrészt azt mutatja, hogy amúgy igényes vagy, foglalkoztat az, hogy jól nézz ki stb.

Másrészt a legtöbb férfi örül, annak, ha érzelmi értelemben törődhet veled. Aki totál tökéletes annak nincs szüksége a párja támogatásra (aki pedig e miatt hasztalannak érzi magát).

2022. aug. 15. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Tuti a tinédzser éveidet taposod.(vagy nagyon fiatalka/önbizalomhiányos lehetsz) 🙂


Hadd adják egy jó tanácsot. NE másnak akarj megfelelni, főleg ne a férfiaknak. Egyik kedvenc idézetem Ingrid Bergman-tol így szól "Légy önmagad, a világ imádja az eredetit" Tudom, ez talán közhely, de nagyon is igaz, ezt saját bőrömön is tapasztaltam. 🙂


Én is szeplős vagyok, hófehér bőrrel és vörös hajjal. Régebben én is azt gondoltam, hogy ez mekkora hátrány, el vagyok átkozva, én miért nem lehetek olyan szép mint mások stb...

Aztán felnőttem és elfogadtam magam úgy, ahogy vagyok. Sőt, nemcsak, hogy elfogadtam, hanem megszerettem. Mert rájöttem arra, hogy belőlem (mint mindenki másból is) csak egy van. Így vagyok egyedi és önmagam. És tudod mi történt? Lett önbizalmam és onnantól, le sem tudtam, tudom vakarni a pasikat. Akkor jöttem rá, hogy az égvilágon semmi gond nem volt sem a hófehér bőrömmel, sem a szeplőimmel (sőt nagyon is sokaknak bejön és különlegesnek tartják) Nem az volt a gond, hogy nem tökéletes kreol bőröm van vagy hasonló, hanem hogy kis naív és önbizalomhiányos voltam. Emiatt kerültek. Nem a külsőm miatt.

Ha elfigadod és szereted magad, más is el fog fogadni. Persze ha valamivel nagyon nem tudsz megbarátkozni magadon változtass (fogyjál, hízzál, vágasss új frizurát, öltözz másképp stb) De ezt soha ne mások kedvéért tedd! Lehet álmaid ferfiának pont szeplősen, anyajegyekkel együtt fogsz tetszeni. Akinek meg így nem kellesz, az nem is hozzád való.

2022. aug. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Arcon is kimondottan szeretem a szeplőket, máshol sem zavarnak.
2022. aug. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!