Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan hogy természetes...

Sac kérdése:

Létezik olyan hogy természetes egyenesből természetes hullámos( göndör ) hajam lett?

Figyelt kérdés
Mindig is szögegyenes hajam volt, de az utóbbi időben ha hajat mosok és szabadlevegőn szàrad meg akkor ilyen hullámos. Miért van ez?

2022. aug. 15. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, annyira nem is ritka, előfordul, hogy magától megváltozik. Nekem is volt ilyen, kisgyerekként hullámos hajam volt, utána évekig teljesen egyenes, majd olyan 14-15 éves koromban megint hullámos lett és azóta is ilyen.
2022. aug. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez van. Tinikoromig szogegyenes volt a hajam, huszas eveim vegen el kezdett hullamosodni. Most a fejteton szogegyenes, alatta pedig foltokban nagx hullamok vannak, foltokban kozepes hullamok -mintha fonas utan kiengedtem volna - es van egy kisebb folt jobb oldalt a fulem felett, ami ilyen rackajuh jellegu xD
2022. aug. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az unokazesómnak kis koràban egyenes, max kicsit hullámos haja volt. Tinikorában kb ilyen afro göndör lett magától, gyönyörű haja van.

A húgomnak szintén szög egyenes volt, majd tinikorában neki is behullámosodott.

Szóval igen, előfordul, hogy csak úgy magától megváltozik.

2022. aug. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekként teljesen egyenes volt a hajam....nálam a terhességek után kezdett el változni,gondolom a hormonális változások miatt.
2022. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik. Nekem kisiskolás koromban egyenes hajam volt, majd a serdülőkorban (gondolom a hormonok változására) elkezdett hullámosodni, nagyon utáltam, mert pulinak csúfoltak. Azóta is hullámos.
2022. aug. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!