Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez normális így? Bővebben lent.

Ez normális így? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ha hetente 1X mosom meg a hajam, akkor bizony kijön egy adag mosásnál, fésülködésnél, egyszer megszámoltam, kb 200 szál volt. Ha heti 2X mosok hajat, ami kényelmesebb nekem, akkor nem jön ki ennyi mosásnál. Nektek mennyi jön ki 1-1 mosásnál-fésülködésnél? Előre is köszi a válaszokat! 23/F ( kb 45-50 cm-es hajam van)
2010. szept. 24. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem számoltam még meg. Egy átlag fésülködéskor 5-10 szál jön ki kb, hajmosáskor sokkal több. Nem a mosás közben jön ki sok, hanem utána a fésülésnél. Így nehéz megsaccolni, mert nekem is jó hosszú a hajam (115 cm), úgyhogy a hajcsomó méretéből nem lehet nagyon következtetni. Így saccra 30-40 szálat mondanék. Heti 2-3 alkalommal mosok hajat.

Mondjuk mosásnál mindenkinek több jön ki szerintem. Inkább azt nézd meg, hogy általában 1 napon (amikor nem mosod) mennyi jön ki. Ha 100 alatt van, akkor még normálisnak számít.

21L

2010. szept. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Naponta 100-200 hajszál hullik ki.
2010. szept. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Napi 100 biztosan nem jön ki. :) Köszönöm szépen a normális válaszokat!:)
2010. szept. 24. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!