Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiak! Lábszag/talp izzadás...

Férfiak! Lábszag/talp izzadás ellen mit szoktatok használni? A spray nem válik be..

Figyelt kérdés
Férfiak/Fiúk lábizzadás-szag ellen mit szoktatok használni, mert nálam a spray nem használ, a mosakodáson kívül természetesen, a 48 órás dezodor esetleg tudna egy ideig szagtalanítani? időként mennyire fordul elő szag nálatok? esetleg ( Ha van) pl Párotok szokta szóvá tenni?

2022. aug. 21. 19:33
A kérdező szavazást indított:
Ritkán lesz büdös!
Gyakran lesz Büdös!
Sűrűn/Mindig lesz Büdös!
Nem szokott előfordulni!
10 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7%
Tudod az igényesebb, magára valamit is adó ember nem 200 forintos kínai zoknit hord, hanem komolyabb márkásat, ami igaz drága viszont egyáltalán nem büdösödik be a láb.
2022. aug. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Reggel meg kell mosni szappannal - igazi szappannal, nem tusfürdővel!

A nap nagy részében meg - feltéve, hogy ha meg lehet oldani, - nem zárt cipőben kell tartózkodni. Nyilván ha nem lehet megoldani, akkor esélytelen a lábszag elkerülése rövid idő alatt is már!

A zokni lehetőleg ne műszálas legyen.

A cipőt meg ki kell mosni legalább havonta, ha zárt.

2022. aug. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
#1: Sajnos a márkás zokni még nem feltétlen garancia arra, hogy jó minőségű, csak arra, hogy biztosan marha drága!
2022. aug. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól szellőző cipő és normális, a hőmérsékletnek megfelelő vastagságú zokni kérdése.
2022. aug. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem soha nem szokott büdös lenni, ha most kimennék megszagolni a cipőmet, szerintem sima cipő szaga lenne.


Viszont nem rég vettem egy új papucsot itthonra, és az történt hogy a pántjánál meg pár helyen kivörösödött a bőröm, és durva lábszaga lett a lábamnak. ..a full nyitott papucsban...

Arra gondolok hogy a papucs anyagában lehet valami amire allergiás vagyok.


Ebből kiindulva nem lehet hogy allergiás vagy valamire a zokni vagy a cipő anyagai közül??

2022. aug. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Zokni nélkül a budira se megyek ki, én vagyok a klasszikus zokni-szandál fószer. Cserébe soha nem büdös a lábam.
2022. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Talkum, hintőpor a talpadra sokat segít.
2022. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

1-es, vegyél a kérdezőnek, hogy ő is igényes lehessen.

Ugye tudod, hogy ritka bunkó hozzászólás volt?


Kérdezőnek:

Nekem nem büdösödik be a lábam. Mindig pamutzoknit hordok, vagy maximum olyat, amiben egy kevés műszál van (hogy nehezebben lyukadjon ki).

A másik, amiről nem szólt eddig senki: a cipő. Én kizárólag bőr cipőt hordok. Ilyen időben természetesen vékonyat, vagy szandált.

Igen, a bőr cipő sokkal drágább, mint a műbőr. Ez van.

A sportcipőkbe nekem is belebüdösödne a lábam. Középiskolás korom óta nem hordok ilyeneket.

2022. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Megjött az egyes.. xD
2022. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A szódabikarbóna szagtalanít. Cipőbe is lehet szórni, meg a lábat is beporozni vele. Pamut zokni, de a bambusz zokni szerintem még jobb.
2022. aug. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!