Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos, zsíros bőrre...

Pattanásos, zsíros bőrre tudtok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
Ki vannak tágulva a pórusaim, zsíros és pattanásos, miteszeres a bőröm! Valami ötlet? Kinek mi vált be?

2022. aug. 24. 05:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Előbb kezdhetnek azzal, hogy leírod, hogy miért ilyen az arcod, miket tettél eddig, miket eszel, miket iszol, van-e allergiád...stb.

Hasznos választ csak úgy lehet adni, ha minden információt ismerünk.

2022. aug. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mennyire pattanásos?

Miket használtál eddig rá?

Recept nélkül is elég jó krémeket,lemosókat lehet kapni.

De ha nagyon csúnya lehet megnézethetnéd bőrgyógyásszal,vagy legalább háziorvossal.

Receptre is nagyon jó pattanás ellenes szereket lehet kapni,ha már más nem használ.

2022. aug. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nekem is ilyen volt a bőröm. Voltam több orvosnál, sok vizsgálaton, írtak fel kenőcsöket de egyik sem vált be. Elkezdtem alkalmazni egy alap rutint az arcomra, ami nálam azt jelenti, hogy reggel lemosó, ha szabadba megyek fényvédőt is kentem. Este pedig lemosó, dupla tisztítás, ha sminkeltem, időnként szalicilsavat kenek rá, majd hidratáló. Nekem ettől már néhány héten belül látható volt a változás, most, hónapokkal később pedig igaz még vannak pattanás nyomok, néha pici pattik is megjelennek, de a régi állapotához képest a bőröm nagyon szép lett. Nekem ez bevált, de azért neked is érdemes lenne kivizsgáltatnod magad, lehet a hormonjaid rendetlenkednek :)
2022. aug. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Balea med arclemosó gél- nekem már az első pár használat után segített

Balea med kézkrém- vékonyan kell kenni, hogy ne maradjon zsíros

Balea pattanás tapasz, balea miteszer tapasz, Revox niacinamid

Plusz egy jó kozmetikus. Végső elkeseredésemben elmentem egy arctisztító kezelésre, amitől vártam a megváltást és bevált! Azóta 1x mentem még és sokkal jobb a bőröm. A tudatos bőrápolás is jó dolog, viszont sokan azt mondják, hogy a minimál rutinra átállás jobb volt. Nekem is jobban bevált a minimál rutin (tisztítás, fényvédő, hidratáláa).

2022. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja meg amit kihagytam és csodaszer az az akneroxid.

#4 voltam

2022. aug. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az se mindegy hány éves vagy.


Nekem 22 éves koromig olyan volt mint a varangy bőre.


Hormonok, táplálkozás,folyadékbevitel,higiénia, stressz, szexuális élet... Stb minden kihat a bőrre.


Tartsad tisztán, naturan és ápold. Szükség esetén fertőtlenítés, kozmetikus vagy bőrgyógyász.

+napoztasd

Ha tini vagy el fog múlni.


22-25éves koromban is volt, de nem vészes, aztán lecsitult.

Sima vízzel mosom, minden nyáron 2x napsütés által lehámlasztom,hogy regenerálódjon, megújjujon a bőröm.

30 vagyok és teljesen ránctalan az arcom. Ez miatt 20-22nek néznek. (nem sminkelek)

2022. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok és én sem sminkelek. Hidratálókat tonikot ilyeneket próbáltam eddig de annyira zsíros a bőröm hogy végig húzom az ujjam a homlokomon és az ujjamon marad. Pedig minden nap többször mosakszom. Az orvosom azt mondta hogy szerinte nem is csúnya a bőröm csak használjak valami megfelelő bőrápolót. Viszont azt nem írtam le hogy endometriosisom van és ez miatt már fél éve nem jött meg. Reménykedem benne hogy ez miatt van és műtét után helyre jön minden. 2 het mulva mutenek es mar nagyon varom
2022. aug. 24. 22:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Manna fekete szappan. Nekem sokat segített.
2022. aug. 25. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nálam is a Balea MED vált be, pár nap után tényleg látványos volt a változás. Reggel és este használom.

Én is már hosszú idôk óta kipróbáltam mindent, de ez most végre bevált. És árban is barátságos, mint a legtöbb.

2022. szept. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

9-es válaszoló vagyok, javítok:

Árban is barátságos, nem úgy, mint a legtöbb.

2022. szept. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!