Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinál egy kozmetikus a...

Mit csinál egy kozmetikus a pattanásokkal? Érdemes elmenni hozzá?

Figyelt kérdés

Már másfél éve csupa pattanás az arcom.

Nincs olyan létező krém amit ne próbáltam volna,hogy eltüntessem őket....

Az utóbbi fél évben sikerült visszaszorítanom a pattanások számát, már csak a homlokomon van 4-5 átlagos méretű és 10-15 kicsi.

(Meg oldalt és az államon is vannak picikék,de azok nem feltűnőek)

Minden nap kenegetem ezeket a rohadt pattanásokat,de egyszerűen nem tűnnek el.

Egy eltűnik,már jön is a másik.

Allergiás vagyok a kakaóra, és pattanásos leszek a tőle,tehát ez nincs rajta az étlapomon, úgy kerülöm a kakaós dolgokat,mint ha meghalnék ha azt eszek.

Gondolom a zsíros dolgokra is allergiás vagyok,ezeket is kerülgetem mostanában.

Tehát én mindent megteszek,hogy eltűnjenek a pattanások,de ez már így nem mehet tovább, semmivel nem akarnak eltűnni a megmaradtak, ezért úgy döntöttem kozmetikushoz kéne mennem,hogy leszedje őket.

Ezzel kapcsolatban lenne kérdésem(kérdéseim):

Egyáltalán letudja szedni a pattanásokat a kozmetikus??

Ha igen,hogy, mit használ erre a célra??

Mi lehet ennek az ára??

Be kell hozzá jelentkezni?

Nem értik félre ha besétálok oda?(fiú vagyok -bár nem érdekel,hogy félreértik e vagy sem,bármit megtennék,hogy ne legyek pattanásos)


2010. szept. 24. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon sok pattanásom van én is agyon kenem őket nem segít semmi se. Voltam kozmetikusnál az kinyomkotta és minden félével kenegette meg pakolást tett rá. Másnapra egy nagyon picit szebbek lettek, de szinte semmit se segített (legalábbis nekem nem).IGen be kell jelentkezni nekem 5000 forint volt. Valószínűéeg nem fogják félre érteni, mert fiúk is szoktak menni . De szerintem egy próbát megér max nem segít semmit se
2010. szept. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia elöszőr és teljes arckezelést csinál ! Igen be kell jelentkezni met ez kb jó 2 órás meló amugy bőrradirozást tonizálást csinál utána gőzölés majd kinyomkodja őket és rak fel gyulladáscsökkentő meg egyéb hasznost pakolást.Hát árba olyan jó 3000ft körül van de ez változó de megéri elmenni mert Utána sokkal szebb tisztább lesz a börőd és ott beszélgethetsz is vele hogy milyen krémet használj rá .
2010. szept. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
viszont ha sok krémet kibrobáltál m és nem használ semit csökkented a fszeres kaját és az édeséget mégse mulna el érdemes felkresni orvost és teljes vérképet csináltatni mert lehet hogy, gyulladás van a szervezetedbe.
2010. szept. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem sajnos a kozmetikus semmit nem használ :S másnapra újabb pattanásaim voltak..be kell jelentkezni és én kb 4000Ft-ot fizettem. én bőrgyógyászhoz mentem el kb tavaly novemberben először azóta kísérletezget és mosanra jött úgy ahogy rendbe az arcom. ha nagyon rossz a helyzet szerintem te is menj el :)
2010. szept. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!