Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Hogyan állítsam be a hajam? A fodrász is waxot használ amikor megyek, ő viszont szinte bele dörzsöli/keni a fejembe, de jól állítja be, meg úgy marad a hajam ahogy megcsinálta. Mert amikor én próbálom magamnak akkor én csak így 'simogatom' vele szóval nem kenem bele a fejembe mert félek hogy egy csomó hajszál a kezemben maradna mire végzek😅😅 De nem tudom hogy amiatt mert rosszul használom vagy a termék is gagyi amit én használok, de amikor én állítom be akkor kb 20 percig marad úgy a hajam, ha meg akár enyhén szeles az idő akkor aztán tényleg szétesik és áll mindenfele.. És ha többet használok a waxból akkor meg igénytelen zsírosnak néz ki a hajam és úgy se tartja meg sokáig... Szóval mit csinálok rosszul, esetleg van valami tippetek más waxra, ami megtartja a hajat, de nem lesz zsíros tőle, szóval megmarad a frissen mosott hatás?

2022. aug. 25. 14:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!