Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gyakran elpirulok, és...

Nagyon gyakran elpirulok, és már zavar! Mit lehetne tenni ellene, lehet-e egyáltalán?

Figyelt kérdés

Az alap bőrszínem egészen fehér, de pillanatok alatt rákvörösre pirul az egész fejem. Általában akkor pirulok el, ha zavarban vagyok, zavarba hoztak, de néha máskor is. Igyekszem kordában tartani, de váratlan helyzetekben mindig elvörösödök! A fiúk eddig mind azt mondták, hogy aranyos (mert általában azt hiszik, hogy miattuk pirulok el). Engem viszont egyre jobban zavar, hogy bármikor elpirulhatok. Ha mondjuk szeretnék jó benyomást kelteni vagy laza lenni... De vörös fejjel nem lehetek túl bájos.

Van valami tippetek erre? Valami alapozó, valami krém, vagy akár gyógyszer, ami elfedné/megszüntetné?

Köszi előre is!

15/L


2010. szept. 24. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
énis ilyen voltam régen... de valahogy mostmár nem, nagyon ritka ha elpirulok... próbáltam nem erre koncentrálni, h hú basszus elfogok vörösödni, mert akkor tuti h az lesz.. próbáld meg leszarni h ez van, és idővel megváltozik... esetleg direkt hozd magad olyan helyzetekbe, amikor tudod h hú ebben a szituban elpirulnék, egy idő után hozzászoksz, és már megsem fog kottyanni.. nemtudom érthető e amit leírtam.
2010. szept. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
én akkor vagyok ilyen amikor sokat eszem:P
2010. szept. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

jajjte:D

Mintha én írtam volna ezt a kérdést:D

Én ilyenkor próbálom szabályozni a légzésem, és nagyon nagy levegőt, és nagyon lassan veszem,és fújom ki kb 1-2másodpercig benntartom:D Ez nekem legtöbbször hat:)

Alapozót én is használok emiatt:)

2010. szept. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

16/L

2010. szept. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Oks, köszke a válaszokat :)

Első: aha, értem :) hát, igyekszem.

Utolsó: a mélylégzős módszert én is próbáltam már, de nem nagyon használt.. az alapozót meg utálom, mert szép a bőröm, és nem akarok feleslegesen maszkot rajta :P:D

de remélem azért kinőhető... :D

2010. szept. 24. 21:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:)

Az alapozót csak azért írtam mert kérdezted:)

Igen, ha szép a bőröd ne rontsd el alapozóval:)

Én is annyit szenvedek vele, hogy szépen legyen elkenve...:S:D

2010. szept. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!