Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A helia d classic hidratáló...

A helia d classic hidratáló krémet lehet 13 éves lánynak az arcára kenni? Valamint jó a pattanás hegekre?

Figyelt kérdés

2022. aug. 31. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet, baja nem lesz tőle. Én személy szerint azt használom és szép tőle a bőröm. Mondjuk én néha egyéb kozmetikumokat is alkalmazok mellette, de ezt a krémet különösen szeretem.
2022. aug. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Ez egyébként jó a pattanásokra, hegekre is vagy csak a szárazság ellen?
2022. aug. 31. 18:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Hidratálásra jó lehet, bár az összetevőlistája annyira azért nem jó. Azt ne várd, hogy bármit is segítene a pattanásokon vagy a hegeken, mert nem fog, de nem is erre való.
2022. aug. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem segített néhány kisebb heget is eltüntetni.

Szintén az #1-es voltam.

2022. aug. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem nagy hegekről van szó, 2 kisebb.
2022. aug. 31. 19:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Sebekre érdemes lehet kipróbálni

[link]

2022. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Revox mandulasav vagy lactic
2022. szept. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!