Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért olyan hajmosás utáni...

Miért olyan hajmosás utáni napon a fejem mint egy madárfészek? Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok. Mindig mikor mosok hajat, másnap olyan a fejem mint egy madárfészek, összevissza áll a hajam, kócos, szálas, nem tudok belőle normális frizurát csinálni, olyan a hajam mint egy gomba. Eltelik 1-2 nap, aztán "beáll", "zsírosodik" kicsit, utána már lehet normálisan belőni, de az az egy nap borzasztó mert úgy nézek ki mint egy idióta.

Ezzel mit lehet kezdeni? Nagyon gázul érzem magam ilyenkor.



2022. szept. 5. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Használj sampon után hajbalzsamot is.

Szárítás után hajvégápoló olajat oszlass el a kezedet és úgy "fésüld" át az ujjaiddal.

2022. szept. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Nullásgéppel, borotvával bármilyen hajprobléma 100%-os biztonsággal kezelhető.
2022. szept. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hajmosás az mikor van?

Mert pl, ha megmosod és utána egyből vizes hajjal fekszel le, akkor amiatt lehet ez a probléma.

Régen én is jártam igy, megmostam, be az ágyba, aztán másnap mint a széna kazal.

2023. jan. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!