Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Boksz iskola? Erdei Zsolt...

Boksz iskola? Erdei Zsolt Madárfészek vagy hasonlók. A kérdés túl rövid a magyarázat túl hosszú

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon érdekel a boksz és szerintem jól megy, de most egy olyan suliba járok ahol a tanulás és sok más sulis program és szabály miatt korlátozva érzem magam, nem tudok gyakran eljárni edzeni stb. Ahol lakom esélyem sincs bokszolni, szóval továbbra is kollégium kéne. Nos én néztem ezt az Erdei Zsolt Madárfészek nevű boksz akadémiát, és hát nem is tudom, néztem a neten, de egyszerűen alig találtam információt róla. Valami olyat is olvastam hogy a nála edző gyerekek kollégiumi ellátást kapnak, és heti 5-ször, vagy többször edzenek. Ha valaki tud erről mondani nekem bármit, kérem tegye meg. És tudni szeretném ha ez mégse jön nekem össze vagy ilyenek, hogy van-e még hasonló lehetőségem, egy olyan suli, ami hasonlóan támogatja a bokszban a gyerekeket. Ja és amúgy 16 éves lány vagyok, most lettem 10.-es. És bocsi ha oltári nagy hülyeség van abban amit leírtam, mert hát gyakorin olvastam ezeket, máshol nemigen találtam olyan infókat amilyeneket szerettem volna. A válaszokat ha lesznek köszönöm!

2022. szept. 3. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ksi-ben van a het minden napjan box oktatas kulon csoport kezdoknek ,versenyzoknek kulon.


Madarfeszket nem ismerem.


Hivd fel oket a kollegium miatt. Szerintem semminkozuk hozza.


Budapesten sok lakast lehet szobankent berelni.

2022. szept. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2022. szept. 4. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!