Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Otthoni festés vagy fodrásznál?

Otthoni festés vagy fodrásznál?

Figyelt kérdés
Érvek-ellenérvek..
2010. szept. 25. 13:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
otthoni olcsóbb :)
2010. szept. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én általában csak akkor festetek fodrásznál, ha hajszínt szeretnék váltani. Egyébként megoldom itthon, egyrészt olcsóbb, másrészt többször előfordult, hogy a fodrász által használt (drága és márkás) festék fénytelenebb, fakóbb volt a hajamon, mint amivel itthon festek.
2010. szept. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyire van érzéked a dologhoz. Nekem volt olyan fodrász, aki képtelen volt normálisan befesteni a hajam, foltos lett. Saját magamnak jól meg tudom már csinálni, én szőlíteni szoktam és keverem a festékeket, nagyon fontos, hogy melyikből mikor hova kerüljön, hogy egyenletes legyen a végeredmény. De a legtöbb otthon festett szőkéről ordít, hogy csak rápancsolt valamit, ettől aztán felül narancssárga a haja, alul meg fehér, az iszonyatosan ronda szerintem.

Ha nincs jó érzéked a festéshez, akkor mindenképpen fodrász, de keresd meg azt, aki valóban jó.

2010. szept. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szokitesrol van szo ... akkor siman megoldhato otthon.Ha te magadnak nem tudod megfesteni megkerheted valamelyik baratnodet is.En amiota elkezdtem festeni a hajamat itthon festettem.A szokitesert azert erdemes fodraszhzo menni,mert amikor utoljara fodrasznal jartam ram szolt,hogy vigyazzak vele,mert elhullhat a hajam tole,ha nem profi modon csinaljak.Szoval az otthonra szavazok.
2010. szept. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Attól félek, ha itthon csináljuk nem lesz olyan, mint amilyennek szeretném, a fodrász ezt jobban tudja, vagy elronthatja ő is simán.. ugyan annyi a kockázat?
2010. szept. 25. 14:04
 6/20 OliaTIRA ***** válasza:
otthoni
2010. szept. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Az otthoninak nagyobb a kockázata.

Milyenről milyenre szeretnéd? Figyeld a doboz oldalán a feliratokat, mintákat is, ott látod, hogy milyenre számíthatsz. Szinte tutira nem olyan lesz, mint a nagy képen, erre ügyelj.

2010. szept. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
hát.. középbarnáról ilyesmire: [link]
2010. szept. 25. 15:03
 9/20 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek! fodrász inkább való igaz hogy olcsobb otthon de gondoljunk bele hogy , mi van ha elrontjunk nem rendesen fogja be a festék vhogy otthon általában kapkodunk még a fodrásznak kötelező preciz munkát csinálni .Hát az ára tényleg nem olcsó de sajnos ez van ! bár aki elég ügyes kezü vagy már sokszor csinálta othon az nyugodtan csinálja .Viszont ha a kedves kérdező először csinálja minden képen fodrászt javasolok.
2010. szept. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:

Azért az ember nem csak úgy favágó módjára áll neki házilag hajat festeni. Minimum utánanéz valahol vagy megkérdezi egy ismerősét. Ha igazán béna, mint én, akkor még meg is kérhet valakit, hogy csinálja meg neki. :D

Szerintem, ha megvannak a megfelelő eszközök és hozzávalók, simán jobban megéri otthon, mint fodrászhoz menni, ahol a hajfesték ára mellett, ugye a szolgáltatást is megfizeted. A szemközti fodrászatban pl 5-6000 forint alatt nem is nyúlnak a hajamhoz, pedig nem is olyan hosszú, és ebben még nincs benne a festés...


Szóval én a házilag festés pártján állok.

2011. máj. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!