Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen termékeket használjak?...

Milyen termékeket használjak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Mitesszeres, pattanásos tág pórusú zsíros bőröm van. Rengeteg mindent kiprobáltam már és eddig nem igazán segített semmi sem. Jelenleg La roche posay effaclar niacinamidos szérumot használom már több mint egy hónapja és több lett tőle a mitesszerem. Matt hatású hidratáló krémet használok szintén a La rochetól de max 1 óráig hatásos. Utána újból zsíros az arcom. Legutóbb már annyira felidegesített hogy reggel csak a géles tisztítójával megmostam az arcom és semmi mást nem használtam, és így normálisan néz ki, sokkal kevésbé zsíros.

Azon gondolkozom, hogy talán a szalicilsavas szérum jobb lenne. Esetleg c vitaminos szérummal együtt. Anno régen használtam és mintha valamennyire halványította volna a pattanások után maradt hegeket.

Lehet az én arcom annyira makacs, hogy néha a kevesebb több és inkább békén kellene hagynom.

Tudnátok tanácsot adni? Milyen másik összetevőjű termékeket tudnék kipróbálni?



2022. szept. 8. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Az Akneroxid + Adapalene (eMagról lehet rendelni) kombó a legtutibb! De olvass jól utána, hogy hogyan kell használni őket.
2022. szept. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsot.
2022. szept. 10. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!