Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajú nő társaim,ti mit...

Fekete hajú nő társaim,ti mit tettetek mikor őszülni kezdtetek?

Figyelt kérdés

Megjelennek már az ősz hajszálak és eddig csak 3-4 szál volt de nemrégiben észrevettem, hogy ez már 10-15 akár több szál is.Befestem a hajamat és két hét mulva megvillan az ezüst szál.

Ti mit csináltatok? Gyakrabban festettétek,szineztétek vagy változtatok világosabb hajszínre?

Nemtudom mit tehetnék, nagyon szeretem a feketét de két hetente azért nem festhetem be.



2022. szept. 9. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
19%
Lenyírtam az egészet pár millisre, úgy sokkal vagányabb a természetesen őszülő haj.
2022. szept. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bellatrix:3 ***** válasza:
50%
Keress rá a Googleben Pamela Rabe-re. Ő is fekete hajú és őszül rendesen és nem csinál vele semmit hagyja, hogy olyan legyen a haja amilyen. Sokkal jobban néz ki, mintha festené, meg szexi tud lenni az őszülő haj nőkön is amúgy is divat a szürke haj mostanában.
2022. szept. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!