Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy barna cipőhöz nagyon...

Egy barna cipőhöz nagyon kötött hogy mit vehetek fel?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem nem, minden szín illik hozzá. De arra figyelj hogy Legalább még 1 dolog ,a táskád vagy az öved, vagy a kabid legyen barna.
2010. szept. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
általában az emberek nem szoktak vele foglalkozni és a barnához minden színt felvesznek, de szerintem azért vannak színek, amik nem annyira illenek hozzá. bár ahogy előttem írták, ha valamilyen kiegészítőd még barna, akkor már szinte mindegy, hogy mit veszel hozzá.
2010. szept. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A barna sztem egy elég jól kombinálható szín, bár természetesen az árnyalatától is függ, hogy mit vehetsz fel hozzá (pl. a lilának nem minden árnyalata passzol a legtöbb barnához). És igen, vmi hasonló barna legyne még rajtad (akármi, ami látszik-táska, harisnya, nyaklánc, felső, kabát, karkötő, nadrág... bármi).
2010. szept. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a barna a feketét helyettesíti, akkor már feketét ne vegyél hozzá. A barna alapszín ezért érdemes valamilyen más színnel feldobni (zöld, sárga, piros, kék, narancs, ezeknek a élénkebb világosabb változatai) Nem szeretem ezt a színt, mert nekem olyan snassz, és öreges is.
2010. szept. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!