Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Miből áll a napi...

Lányok! Miből áll a napi arcápolási rutinotok?

Figyelt kérdés

2022. szept. 11. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem nagy extra. Reggel arcmosó szappannal megmosom, krémet csak északait használok. Hetente radírozás és hámlasztás.
2022. szept. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Arclemosó (parabén mentes alkoholmentes)

Heti egyszer radírozás

Hidratàlókrém

Fènyvédő

2022. szept. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Reggel sima vízzel öblítés, peptid szérum, meg 50 faktoros fényvédő.

Este géles arclemosó, utána vagy ugyanúgy peptid szérum, vagy valami gyengéd hámlasztó, vagy niacianamid szérum, utána hidratáló krém.

Nem szeretek két rétegnél többet használni, és mivel száraz, kis pórusú bőröm van, az arctisztítást sem viszem túlzásba.

2022. szept. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Reggel géles arclemosó, C-vitamin szérum, fényvédő.

Este micellás vízzel sminklemosás, majd géles arclemosó. Ezután BHA vagy AHA sav. BHA-t heti 3x, AHA-t heti 2x használom. Ezután niacinamid, azelainsav, ha néha szárazabbnak érzem a bőröm, akkor hialuronsav. Retinol a BHA-s napokon. Utána hidratáló.

Zsíros, problémás, pattanásokra és mitesszerekre hajlamos bőröm van.

2022. szept. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A fényvédőt érdemes használni reggel ezek szerint?
2022. szept. 16. 21:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érdemes. Nekem sokkal szebb a bőröm, amióta használok fényvédőt.
2022. szept. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hasonlóan mint többieknek

Reggel: zselés alacsony Ph-jú arclemosó, hidratáló toner, C vitamin szérum, majd nappali krém most csak 30-as, nyáron 50-es.


Este: micellás vízzel sminklemosás (azt jó alaposan öblítsd mindig), hidratáló krém.

2022. okt. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi extra, nem is szeretek sokat tollászkodni a tükör előtt. Először alaposan megmosom az arcom, majd áttörlöm tonikkal (de amikor lustább kedvemben vagyok csak nedves törlőkendőt használok), ezután kenek valami hidratálót (sötétkék tégelyes Nivea-t szoktam használni), végül pedig az ajakápoló. Mást nemigazán szoktam használni, radírozni is nagyon ritkán szoktam.
2023. febr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!